2023-11-14

Simona Stundžytė – Lietuvos Barista Čempionė 2023
BRAVO, SIMONA! Simonos pasirodymas bei jos paruošti gėrimai sulaukė daugiausiai finalo komisijos simpatijų – ji tapo VILNIUS COFFEE FESTIVAL 2023 metu vykusio Baristų čempionato nugalėtoja. Simona iškovojo ne tik titulą, bet ir kelialapį kitąmet į Busane (Pietų Korėja) vykstantį Pasaulio Baristų Čempionatą.

2023-06-16

DALLA CORTE VISITING LITHUANIA
Mūsų partneriai iš Milano – Dalla Corte garsėja pasaulyje tarp espresso profesionalios įrangos gamintojų dėl savo išskirtinai į technologiją ir kokybę orientuoto požiūrio. Džiaugiamės, kad jau penkioliką metų esame Dalla Corte oficialus atstovas Baltijos šalyse bei kartu ieškome kaip skaniausiai paruošti ūkininkų užaugintą rūšinę arabiką. Šiemet svečiai iš Milano pirmą kartą lankėsi ir mūsų partnerių […]

2023-06-16

Password 2023 laureatė – Nitro Vega Latte
KELIAM TAURĘ ! Mūsų šaltas gėrimas Nitro Vega Latte “Verslo žinių” organizuojamo efektyvios rinkodaros “Password 2023” apdovanojimuose laimėjo “Efektyviausio produkto įvedimas” nedidelio biudžeto kategorijoje! Ačiū kolektyvui už kantrybę, lankytojams – kad ragavo ir kartojo bei komunikacijos partneriams – Milk Vilnius, kad paruošė įsimintiną kampaniją.

2022-10-05

Hondūras – 18 CONEJO
Rūšinė Honduro kavos ūkio arabika mūsų skrudinimo ceche po daugiau nei dešimties metų pertraukos.

2022-10-05

TURRON ESPRESSO
Mūsų skrudintojų receptas - arabikų mišinys iš Salvadoro, Kosta Rikos ir Brazilijos nedidelių kavos ūkių derlių.