SVARBU. Dėl didelio Jūsų užsakymų kiekio pristatymas gali užtrukti ilgiau.

„HURACÁN COFFEE” LOJALUMO PROGRAMOS TAISYKLĖS


(I) BENDROJI INFORMACIJA

Už „Huracán Coffee” lojalumo programą (toliau – „Programa”) ir joje tvarkomus asmens duomenis atsako UAB „Albas“ (toliau – „Bendrovė”), įmonės kodas: 303089199, registruotas

buveinės adresas: Gedimino pr. 54-6, LT-01110, Vilnius, el. paštas: info@huracan.lt, tel.: 8 5 233 2782.

Programa skirta fiziniams asmenims, ne jaunesniems nei 16 metų, naudotis asmeniniais, ne komerciniais tikslais. Programos tikslas – papildomos vertės teikimas Bendrovės klientams.

Programos naudotojas (toliau – „Naudotojas“), sutinka su Bendrovės nustatytomis Programos taisyklėmis (toliau – „Taisyklės”) ir kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi Bendrovės kaip apibūdinta šiose Taisyklėse ir Privatumo Politikoje.

Savo sutikimą Naudotojas gali bet kuriuo metu atšaukti, kreipdamasis el. pašto

adresu info@huracan.lt. Sutikimo atšaukimas reiškia ir narystės Programoje, ir su tuo susijusių teisių bei papildomų verčių nutraukimą. Bendrovė savo nuožiūra gali keisti tiek šias Taisykles, tiek ir Privatumo politiką, naujausias jų redakcijas paskelbdama šioje svetainėje.

(II) PROGRAMOS NAUDA

2.1. Naudotojams, turintiems fizinę „Huracán Coffee” nuolaidų kortelę (toliau – „Kortelė”) arba užsiregistravusiems Programoje mobiliojoje aplikacijoje „Huracán Coffee“ (toliau – „Programėlė”) taikomos specialios nuolaidos ir pasiūlymai, kuriais pasinaudoti galima „Huracán Coffee“ kavinėse-parduotuvėse Vilniuje (toliau – „Kavinė (-ės)“). Kiekvieno pasiūlymo konkrečios sąlygos ir terminai nurodomi Programos interneto svetainėje https://huracan.lt/programele/ . UAB „Albas” pasilieka teisę keisti šias kortelių naudojimo taisykles, nuolaidų tipą ir sąlygas.

(III) KORTELĖ IR PROGRAMĖLĖ

3.1. Premijos nuolaidos taškus (toliau – „taškus”) galima kaupti „Huracán Coffee” kortelėje, kuri yra mokama. Vienkartinė išdavimo kaina – 2 Eur.
3.1.1. Kortelę įsigyti galite bet kurioje mūsų „Huracán Coffee” parduotuvėje – kavinėje.
3.1.2. Prieš išduodant kortelę barista pateikia anketą, kurią būtina užpildyti.
3.1.4. Išduodamoje kortelėje jau sukaupta 2 Eur vertės taškų, kuriuos galėsite išnaudoti.
3.1.5. Kiekvienai kortelei priskirtas unikalus atpažinimo numeris (Kortelės nr.)
3.1.6. Kortelė aktyvuojama per 72 valandas nuo jos išdavimo. 

3.1.7. Aktyvuojant kortelę atidaroma kortelės sąskaita, kurioje kaupsite  taškus.
3.1.8. Kortelių nuolaidos taikomos ir taškai kaupiami tik naudojantis galiojančia ir aktyvuota kortele.
3.1.9. Kortele gali naudotis tik tas asmuo, kurio vardu ji išduota.
3.2. Taškus galima kaupti „Huracán Coffee” programėlėje. Programėlę galite atsisiųsti iš App Store arba Google Play parduotuvių ir užsiregistravus savo paskyrą, vartotojui sukuriamas virtualus kavos kortelės numeris – kodas. Programėlė yra nemokama.

(IV) TAŠKŲ KAUPIMAS


4.1. Programa suteikia galimybę kaupti „Huracán Coffee” taškus. Programos dalyviams sugrįžta 10 proc. sumos nuo perkamos kavos pakuotės arba gėrimo iš menu. Taškai nėra suteikiami už gėrimus su alkoholiu, alkoholį. 

4.2. Atsiskaitant taškais, 1 (vienas) taškas atitinka 1 (vieną) eurą.
4.3. Skirtingų kortelių, galiojančių mūsų kavinėje nuolaidos nesumuojamos ir nedubliuojamos.

(V) ATSISKAITYMAS TAŠKAIS

5.1. Programos turėtojams pasiūlymai ir nuolaidos galioja, taškai kaupiasi ir jai atsiskaityti galima visose „Huracán Coffee” kavinėse.
5.2. Atsiskaitant taškais Jūsų kortelės sąskaitoje bus įskaityti taškai už pirkinio dalį apmokėtą banko kortele.
5.3. Apie savo pageidavimą atsiskaityti sukauptais premijos taškais kavinės personalui turite pranešti iš anksto, kol pinigų kasoje neužregistruota galutinė Jūsų pirkinio suma.
5.4. Programos nuolaidos negalioja ir taškai nekaupiami, perkant internetu – www.huracan.lt e.parduotuvėje.
5.5. Taškų likutį galite matyti savo Programėlėje arba sužinoti pateikę kortelę „Huracán Coffee” pardavėjui – barmenui bet kurioje mūsų kavinėje.
5.6. Sukaupti taškai į valiutą nekeičiami.
5.7. Kartą per metus – balandžio 30 dieną, visi sukaupti taškai yra nulinami. Po šios dienos taškai kaupiami iš naujo ir galioja iki kitų metų balandžio 30 d.

(VI) SLAPUKAI

6.1.Programoje naudojami slapukai (angl. „cookies“) aprašyti „Privatumo politikoje“. https://huracan.lt/privatumo-politika/.

(VII) PROGRAMOS GALIOJIMAS

7.1. Programa galioja nepibrėžtą laiką.
7.2. Programos galiojimo laikotarpiu privalo kortelė turi būti techniškai tvarkinga, o programėlė – naujausios versijos.
7.3. Jei praradote ar pametėte kortelę ir/ar nauju numeriu registravotės programėlėje sukaupti taškai negali būti perkialiami į kitą / (naujai atsisiųstą) kortelę / programėlę.
7.4. Anketoje, kuri užpildoma įsigyjant kortelę ir/ar registruojantis programėlėje, pateikti Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami tik pateikti naujienas, pasiūlymus arba išsamesnę informaciją, susijusią su mūsų tinklu.

7.5. Ši Programos privatumo politika galioja nuo 2022 metų lapkričio mėn. 1 dienos. Jei pakeisime šią privatumo politiką, paskelbsime jos atnaujintą versiją savo svetainėje www.huracan.lt.

(VIII) NUTRAUKIMAS

8.1. Bendrovė pasilieka teisę nutraukti narystę ir panaikinti paskyrą bet kurio Naudotojo,

kuris nesilaiko šių Taisyklių, nesąžiningai arba kitaip neteisėtai elgiasi Bendrovės atžvilgiu.

Bendrovė turi teisę nutraukti Programą apie tai pranešdama prieš 10 dienų.

Krepšelis (0)

Iki nemokamo pristatymo Jums liko tik 80€

€0

€80

  • Krepšelyje nėra produktų.