2022-10-05

Hondūras – 18 CONEJO

Biodinaminis ūkis. Tokių Centrinėje ir Pietų Amerikoje vos keletas. Jokių teršalų, jokių apeidinėjimų. Vienis su žeme, darbu, artimu ir viskuo kas gyva.

Kas puodelyje. MEDETKOS, turite lentynoje šį prieskonį? Trupininis PYRAGAS, gvazdikėlis, džiovinta slyva, BALTAS PIPIRAS. Norite pajusti kas yra kavoje KARAMELĖ? Prašom. Tokia intensyvi, riešutinė, tiršta, tanki, angliška fudge.

Hondūro arabika

Taip pat skaitykite:

2022-10-05

KELIAM TAURĘ ! Mūsų šaltas gėrimas Nitro Vega Latte “Verslo žinių” organizuojamo efektyvios rinkodaros “Password 2023” apdovanojimuose laimėjo “Efektyviausio produkto įvedimas” nedidelio biudžeto kategorijoje! Ačiū kolektyvui už kantrybę, lankytojams – kad ragavo ir kartojo bei komunikacijos partneriams – Milk Vilnius, kad paruošė įsimintiną kampaniją.

2022-10-05

Mūsų partneriai iš Milano – Dalla Corte garsėja pasaulyje tarp espresso profesionalios įrangos gamintojų dėl savo išskirtinai į technologiją ir kokybę orientuoto požiūrio. Džiaugiamės, kad jau penkioliką metų esame Dalla Corte oficialus atstovas Baltijos šalyse bei kartu ieškome kaip skaniausiai paruošti ūkininkų užaugintą rūšinę arabiką. Šiemet svečiai iš Milano pirmą kartą lankėsi ir mūsų partnerių […]

2022-10-05

BRAVO, SIMONA! Simonos pasirodymas bei jos paruošti gėrimai sulaukė daugiausiai finalo komisijos simpatijų – ji tapo VILNIUS COFFEE FESTIVAL 2023 metu vykusio Baristų čempionato nugalėtoja. Simona iškovojo ne tik titulą, bet ir kelialapį kitąmet į Busane (Pietų Korėja) vykstantį Pasaulio Baristų Čempionatą.