AEROPRESS

JAV, Kalifornijoje kompanijos Aerobie prezidentas Alan Adler 2005 metais sukūrė šį lengvą, nediduką, paprastą naudoti kavos presą. Vos per keletą minučių – 250 ml kavos, švelnios brew ar sodrios espreso tipo. Tik Aeropress, kava ir vanduo – begalė jau užrašytų ir tiek pat neišbandytų receptų.

AEROPRESS aparačiuku ruošiant kavą naudojami vienkartiniai (arba metalinis) filtrai ir spaudimas. Kavos skonis ruošiant AEROPRESS sodrus ir išgrynintas. Labai tinka ragaujant skirtingas kavos rūšis, mėgstantiems eksperimentuoti su skirtingomis proporcijomis, skirtingu plikymo laiku, malimo rupumu, ieškantiems “savo” kavos receptų. Kita vertus, tai greitas, efektyvus, labai patogus būdas. Aparačiuko valymas nepaprastai paprastas. Internete gausu kavos aistruolių ir žinovų įspūdžių bei rekomendacijų, vaizdo įrašų apie AEROPRESS būdą.

Kiekis
Kaina

28.00

Kodėl mes?

Tiesiogiai iš auginimo vietos Kava pas mus pati neatkeliauja. Tai mes keliaujame pas ją, ragaujame ir perkame tiesiai iš ūkininkų. Taip žinome, kad maiše parsivežame kavą, o ne katę. Ir kad pinigai atitenka kavos augintojams, o ne pardavėjams.

Asortimentas įvairus kaip kavos pasaulis Kava nuolat atsinaujina, nes vis dar atrandamos naujos rūšys ir apdirbimo būdai. Tai atsispindi ir mūsų asortimente. Stengiamės būti pagrindiniu jūsų kavos pasaulio naujienų šaltiniu.

Susijusi įranga