SVARBU - dėl didelio užsakymų skaičiaus, pristatymas gali užtrukti iki 5 d.d. Faktinė kavos pakuotė gali skirtis nuo atvaizduojamos svetainėje. Primename - siuntų atsiėmimas iš Huracán Coffee kavinių laikinai negalimas.

AEROPRESS

JAV, Kalifornijoje kompanijos Aerobie prezidentas Alan Adler 2005 metais sukūrė šį lengvą, nediduką, paprastą naudoti kavos presą. Vos per keletą minučių – 250 ml kavos, švelnios brew ar sodrios espreso tipo. Tik Aeropress, kava ir vanduo – begalė jau užrašytų ir tiek pat neišbandytų receptų.

AEROPRESS aparačiuku ruošiant kavą naudojami vienkartiniai (arba metalinis) filtrai ir spaudimas. Kavos skonis ruošiant AEROPRESS sodrus ir išgrynintas. Labai tinka ragaujant skirtingas kavos rūšis, mėgstantiems eksperimentuoti su skirtingomis proporcijomis, skirtingu plikymo laiku, malimo rupumu, ieškantiems “savo” kavos receptų. Kita vertus, tai greitas, efektyvus, labai patogus būdas. Aparačiuko valymas nepaprastai paprastas. Internete gausu kavos aistruolių ir žinovų įspūdžių bei rekomendacijų, vaizdo įrašų apie AEROPRESS būdą.

Kiekis
Kaina

28.00

Kodėl mes?

„Šviežia kava” ir „Huracan coffee” - šviežios kavos aistruoliams nuo 1999 m.

Mums įdomiausia – dalyvauti procese. Tobulėti yra gerai, bet dar geriau – remti organizaciją, kuri keičia žmonių gyvenimus. Neįdomu būti triumo viršininku, norisi būti laivo smaigalyje. Įdomu tik tai, kas turi prasmę. Todėl pinigai čia svarbūs tik tiek, kiek jie gali padėti viską keisti ir „stumti“ kavos kultūrą pirmyn. „Pasukti pasaulio ašį, nors truputį“ – tai būtų smagu.

Susijusi įranga