Perkant >2kg taikoma 20 % nuolaida. Pasiūlymas negalioja Huehuetenango ir Double Shot kavoms.

KAVOS PRENUMERATA

Kavos prenumerata – puiki dovana sau ar bičiuliui, o kasdieniuose darbuose – puikus nurodytu laiku, reguliariai gauti šviežios kavos į biurą ar restorano barą.

Kavos prenumerata

– Išsiunčiame užsakymą per 24 valandas nuo jo gavimo.

– Pristatoma pagal jūsų pasirinktą dažnį.

– Visada fiksuota kaina.

– Puomis ar sumalta jūsų paruošimo būdui – paruošime kaip pasakysite.

– Nemokamas pristatymas

Ar pristatymas prenumeratoriams nemokamas?

Taip, pristatymas kavos prenumeratoriams Lietuvos teritorijoje yra nemokamas (įskaitant Kuršių Nerijoje esančius paštomatus).

Kaip dažnai gausiu kavą?


Galite rinktis kavą gauti kas dvi savaites arba mėnesį.

Kokius kavos pristatymo būdus galiu rinktis?

Galite rinktis pristatymą į namus ar biurą per kurjerių tarnybą DPD arba pasirinkti pristatymą į patogiausius Omniva arba DPD Pick-up paštomatus.

Kaip galima atsiskaityti už kavos prenumeratą?

Atsiskaityti už kavos prenumeratą galite tik kreditine kortele.

Ar mano mokėjimas bus saugus?

Mūsų partneris renkantis mokėjimus – UAB „Click2Sell“ yra Lietuvos banko licenzijuota ir prižiūrima įmonė. 

Ar galiu keisti ir/ar sustabdyti savo prenumeratą?

Sustabdyti prenumeratą galite bet kuriuo metu.

Užsiprenumeravau kavą, bet gavau kitą – kodėl?

Kavos derliai yra nedideli, tad baigiasi. Jeigu jūsų prenumeruota kava pasibaigs, pagal jos profilį parinksime kitą, tos pačios ar aukštesnės kainų kategorijos kavą, skrudintojo nuožiūra.

Užsiprenumeravau kavą, kada nuskaičiuojamas mokestis?

Einamsis kavos prenumeratosios mokestis nuo jūsų kortelės nuskaičiuojamas dieną prieš išsiunčiant užsakymą.

Kiek trunka kavos pristatymas?

Įprastai gavę mokėjimą už prenumeratą siuntą kurjeriui perduodame per mažiau nei 24 valandas. Nuo pasirinkto pristatymo būdo ir kurjerių tarnybos užimtumo priklauso galutinis pristatymo terminas, kuris įprastai yra 2-3 darbo dienos.

Ar galiu prenumeruoti kavą užsienyje?
Kavos prenumerata veikia Latvijoje ir Estijoje pasirinkus pristatymo būdą į Omniva paštomatus arba DPD Pick’up paštomatus.

Ar reikia kiekvieną mėnesį pateikti užsakymą ir jį apmokėti?

Vieną sykį pasirinkę kavos prenumeratą – kavą, jos kiekį, mailimą, pristatymo dažnį ir terminą bei suvedę apmokėjimo duomenis nebeturėsite to daryti kitą kartą. Sistema kiekvieną mėnesį automatiškai sukurs identišką užsakymą ir nuskaitys vienkartinę prenumeratos sumą prieš jį išsiunčiant.

Kur skrudinama Huracan Coffee kava?

Huracan Coffee skrudinimo cechas įsikūręs Voskonių kaime, Nemenčinės rajone. Joje skrudinama ir kavos prenumeratorių kava.

Ar galiu gražinti kavą?

Kavą galite gražinti jei prekės kiekis, tūris ar malimas neatitiko jūsų kavos prenumeratos užsakymo. Kitais atvejais kiekvieną Užsakymą vertiname individualiai – rašykite info@huracan.lt dėl konkrečių atvejų.

Pristatymas

Tiek pirmo, tiek kitų mėnesių užsakymas Pirkėjui siunčiamas tik gavus apmokėjimą už kavos prenumeratą. Pirmasis prenumeratos siuntos apmokėjimas suformuojamas iš karto po prenumeratos anketos užpildymo. Kitos kavos prenumeratos išsiunčiamos prenumeratoje nurdytomis datomis skaičiuojant nuo pirmosios kavos prenumeratos anketos užpildymo.

Negavau kavos, kodėl?

Jeigu negavote kavos pagal numatytą grafiką, vadinasi nebuvo suformuotas automatinis kavos prenumeratos užsakymas. Taip galėjo atsitikti, nes nepavyko iš jūsų kortelės nuskaityti pinigų – baigėsi kortelės galiojimo terminas, ji buvo užblokuota arba pasibaigė kavos prenumeratos terminas ir ji nebuvo atnaujinta.

Uždėdami varnelę ties „Su kavos prenumeratos taisyklėmis sutinku“ Jūs patvirtinate, kad perskaitėte šias taisykles ir Elektroninės prekybos taisykles, jas supratote bei be išlygų su šiomis sąlygomis sutinkate ir įsipareigojate jų laikytis.

Kavos prenumeratos taisyklės

Norėdami naudotis UAB „Šviežia kava“, įmonės kodas 125130789, buveinės adresas Gedimino pr. 54-6, Vilnius, Lietuvos Respublika (Pardavėjas) teikiama kavos prenumeratos paslauga, Jūs (Pirkėjas) privalote susipažinti su žemiau išdėstytomis kavos prenumeratos taisyklėmis (Taisyklės) bei jų laikytis.

Kavos prenumeratos paslaugai taikomos internetinės parduotuvės huracan.lt Pirkimo taisyklės (Pirkimo taisyklės), su kuriomis galite susipažinti čia. Pirkimo taisyklės taikomos kavos prenumeratai tokia apimtimi, kiek atskirų sąlygų nereglamentuoja šios Taisyklės, ir kiek yra tinkama atsižvelgiant į kavos prenumeratos paslaugos pobūdį.

Krepšelis (0)

Iki nemokamo pristatymo Jums liko tik 80€

€0

€80

  • Krepšelyje nėra produktų.