SUDAN RUME EL RETIRO

Elegantiškomis, puikiomis skonių charakteristikomis pasižyminti Sudan Rume arabika – retenybė. Raudonų vaisių, parfumeriški, gėliški aromatai, aksominė tekstūra. Kaip ir sufleruoja rūšies pavadinimas, Sudan Rume medelis atrastas Pietų Sudane, šalies pasienyje su Etiopija. Nedidelėje rezervato teritorijoje ji dar ir dabar auga kaip laukinė kava. Tai natūrali burbono arabikos medelio mutacija. Šiandien dar labai nedaug ūkinininkų išdrįsta ir geba kultivuoti šią rūšį dėl jos itin mažo derlingumo ir jautrumo ligoms. Mūsų direct trade programos Salvadoro ūkininkai Cafe Pacas suteikia mums galimybę pažinti šią nuostabią arabiką.

Informacija apie kavą

Išvalyti
*

31.00

Kavos skonis

Uogos

Ūkis:

Kodėl mes?

Tiesiogiai iš auginimo vietos Kava pas mus pati neatkeliauja. Tai mes keliaujame pas ją, ragaujame ir perkame tiesiai iš ūkininkų. Taip žinome, kad maiše parsivežame kavą, o ne katę. Ir kad pinigai atitenka kavos augintojams, o ne pardavėjams.

Asortimentas įvairus kaip kavos pasaulis Kava nuolat atsinaujina, nes vis dar atrandamos naujos rūšys ir apdirbimo būdai. Tai atsispindi ir mūsų asortimente. Stengiamės būti pagrindiniu jūsų kavos pasaulio naujienų šaltiniu.

Susijusios kavos