SVARBU - dėl didelio užsakymų skaičiaus, pristatymas gali užtrukti iki 5 d.d. Faktinė kavos pakuotė gali skirtis nuo atvaizduojamos svetainėje. Primename - siuntų atsiėmimas iš Huracán Coffee kavinių laikinai negalimas.

MONCADA PACAMARA

LA BENDICION – ambicingo, šlovingo kavos konkursuose, reiklaus sau ir kitiems Luis Alberto BALLADAREZ MONCADA ūkis NIKARAGVOS kavos regione NUEVA SEGOVIA. Kavos augintojas Balladarez Moncada garsėja savo puikaus skonio PACAMARA arabikomis. Anot jo, svarbiausias dėmesys ūkyje skiriamas kavauogių sunokimo stadijoms – surinkimo laikui, fermentacijos ir džiovinimo temperatūros kontrolei. Tos pastangos ne veltui. Puikios struktūros, sodraus skonio, intensyvaus saldumo MONCADA PACAMARA.

Išvalyti
*

17.00

Kavos skonis

Vaisiai

Ūkis:

Kodėl mes?

„Šviežia kava” ir „Huracan coffee” - šviežios kavos aistruoliams nuo 1999 m.

Mums įdomiausia – dalyvauti procese. Tobulėti yra gerai, bet dar geriau – remti organizaciją, kuri keičia žmonių gyvenimus. Neįdomu būti triumo viršininku, norisi būti laivo smaigalyje. Įdomu tik tai, kas turi prasmę. Todėl pinigai čia svarbūs tik tiek, kiek jie gali padėti viską keisti ir „stumti“ kavos kultūrą pirmyn. „Pasukti pasaulio ašį, nors truputį“ – tai būtų smagu.