SVARBU - siuntų atsiėmimas iš Huracán Coffee kavinių laikinai negalimas.

FAZENDA JAGUARA

Trijų draugų agronomų prieš 20 metų įkurtas 90 ha ūkis Minas Gerais regione, Campo das Vertentes vietovėse, kažkada pagarsėjusioje tarp aukso ieškotojų. Dabar Fazenda Jaguara priklauso vieno iš įkūrėjų sūnaus Andre Luiz Garcia šeimai. Ūkininkai itin rūpinasi tvarumu, atsakingai renkasi auginimo praktikas. Kaip genėti, ravėti, kurias rūšis auginti – su kuo mažesniu poveikiu aplinkai. Sodina mišką, tręšia tik organinės kilmės trąšom ir uolienų mineralais, 100% elektrai naudoja saulės energiją, kautis su vabzdžiais kenkėjais globoja laukines bites. 2019-ais pelnę „Cup of Excellence“ apdovanojimą savo kavai.
Šis derlius – „peaberry“ pupos. Viena mažytė apvali pupa kavos uogoje vietoj dviejų įprastų. Saldi, juodo šokolado, džiovintų slyvų natos. Klasikinis braziliškas puodelis, paprasta ir sodri, rimta kava.

Informacija apie kavą

Išvalyti
*

14.40

Kavos skonis

Šokoladas, riešutai

Ūkis:

Kodėl mes?

„Šviežia kava” ir „Huracan coffee” - šviežios kavos aistruoliams nuo 1999 m.

Mums įdomiausia – dalyvauti procese. Tobulėti yra gerai, bet dar geriau – remti organizaciją, kuri keičia žmonių gyvenimus. Neįdomu būti triumo viršininku, norisi būti laivo smaigalyje. Įdomu tik tai, kas turi prasmę. Todėl pinigai čia svarbūs tik tiek, kiek jie gali padėti viską keisti ir „stumti“ kavos kultūrą pirmyn. „Pasukti pasaulio ašį, nors truputį“ – tai būtų smagu.

Susijusios kavos