VIVAQUA PETIT SELECTION

Vivaqua Mill yra Cafe Pacas augintojų kavos apdorojimo stotis. Čia yra ūkio laboratorija ir biuras, beje, su lietuviška vėliava, kiekvienam svečiui liudijančia lietuvišką šios giminės kilmę. Į stotį suvažiuoja kavauogės iš visų 18 šeimos valdomų plantacijų. Vivaqua Mill stotyje arabika apdorojama įvairiausiais metodais – plauta, pusiau plauta, honey, džiovinta. Pacų kava žymima „zero defect“ programos ženklu. Labai daug dėmesio skiriama rūšiavimui, skirtingos mašinos išpučia, sijoja pupeles, o paskutinis etapas vyksta rankomis – specialiai paruošta komanda atrenka smulkiausias priemaišas iš pupų.

Informacija apie kavą

Išvalyti
*

13.00

Kavos skonis

Medus, karamelė

Ūkis:

Kodėl mes?

Tiesiogiai iš auginimo vietos Kava pas mus pati neatkeliauja. Tai mes keliaujame pas ją, ragaujame ir perkame tiesiai iš ūkininkų. Taip žinome, kad maiše parsivežame kavą, o ne katę. Ir kad pinigai atitenka kavos augintojams, o ne pardavėjams.

Asortimentas įvairus kaip kavos pasaulis Kava nuolat atsinaujina, nes vis dar atrandamos naujos rūšys ir apdirbimo būdai. Tai atsispindi ir mūsų asortimente. Stengiamės būti pagrindiniu jūsų kavos pasaulio naujienų šaltiniu.

Susijusios kavos