UN REGALO DE DIOS

Nikaragva

Kreminė tekstūra. Grietinėlė. Apelsinai. Braškės. Vanilė. Baltos vynuogės.

Viso:

   
Prenumeruoti
Grįžti atgal

Informacija apie kavą

„Dievo dovana“ – UN REGALO DE DIOS – taip pavadintas ambicingo, šlovingo kavos konkursuose, reiklaus sau ir kitiems Luis Alberto BALLADAREZ MONCADA ūkis NIKARAGVOS kavos regione NUEVA SEGOVIA. Kavos augintojas Balladarez Moncada garsėja savo puikaus skonio PACAMARA arabikomis. Anot jo, svarbiausias dėmesys ūkyje skiriamas kavauogių sunokimo stadijoms – surinkimo laikui, fermentacijos ir džiovinimo temperatūros kontrolei. Tos pastangos ne veltui. Puikios struktūros, sodraus skonio, intensyvaus saldumo ūkininko kavos. Un Regalo de Dios ūkio kavos pelnė prestižinius „Cup of Excellence“ apdovanojimus 2010, 2017, 2018, 2020, 2022
metais.

Amerika

Kodėl mes?

Tiesiogiai iš auginimo vietos Kava pas mus pati neatkeliauja. Tai mes keliaujame pas ją, ragaujame ir perkame tiesiai iš ūkininkų. Taip žinome, kad maiše parsivežame kavą, o ne katę. Ir kad pinigai atitenka kavos augintojams, o ne pardavėjams.

Asortimentas įvairus kaip kavos pasaulis Kava nuolat atsinaujina, nes vis dar atrandamos naujos rūšys ir apdirbimo būdai. Tai atsispindi ir mūsų asortimente. Stengiamės būti pagrindiniu jūsų kavos pasaulio naujienų šaltiniu.