TURRON ESPRESSO

Nuga. Skrudinti migdolai. Datulės.

Viso:

   
Prenumeruoti
Grįžti atgal

Informacija apie kavą

Riešutinis, datulių, razinų, skrudintų migdolų, nuga saldumo espresas. Receptūroje – trys prabangios arabikos: honey apdorojimo kostarikietiškos „Kenya“ arabikos mikroderlius iš „Nacho“ ūkio, džiovintas salvadorietiškas oranžinis burbonas iš „Cafe Pacas“ ir braziliškas burbonas iš šiuolaikiško tvaraus ūkio „Santa Izabel“. Pastarojo plantacijose, kalbama, gali sutikti ir slampinėjančią draustinio panterą. Šis espresas iš mūsų ad-hoc espreso programos – riboto kiekio, radom ko norim, atvyko, išgėrėm ir ieškosim kitos. Visada pagerintas, geresnės, prabangesnės žaliavos. Siekiame, kad gertumėte be cukraus. Siekiame saldumo. Dėl tokio espreso jaudinamės ir vargstam.

Amerika

,

Tiesiogiai iš augintojų

, ,

Kodėl mes?

Tiesiogiai iš auginimo vietos Kava pas mus pati neatkeliauja. Tai mes keliaujame pas ją, ragaujame ir perkame tiesiai iš ūkininkų. Taip žinome, kad maiše parsivežame kavą, o ne katę. Ir kad pinigai atitenka kavos augintojams, o ne pardavėjams.

Asortimentas įvairus kaip kavos pasaulis Kava nuolat atsinaujina, nes vis dar atrandamos naujos rūšys ir apdirbimo būdai. Tai atsispindi ir mūsų asortimente. Stengiamės būti pagrindiniu jūsų kavos pasaulio naujienų šaltiniu.