SUMAVA RUVA

Alachuela

Gėliška. Ličiai. Rislingas. Baltas šokoladas.

Viso:

   
Prenumeruoti
Grįžti atgal

Informacija apie kavą

Agronomistas Fabio Ruiz Vargas tik augina kavą savo Ruva ūkyje Centrinio Slėnio Alajuela regione. Apdoroti atiduoda kitam meistrui Francisco Meña į Sumava apdorojimo stotį. Tokio tandemo ambicijos – išrankiausiems. Sultinga, tyra ir puikaus kūno Typica Mejorado arabika. Kosta Rikos ūkininkai yra nepaprastai labai išsilavinę ir daug pasiekę. Tai viena mažiausių kavos šalių, jos plantacijų kiekis nuolat mažėja. Labai skirtinga požiūriais, ambicijomis nuo kaimyninių kavos šalių. Jau daugelį metų šalies vizija – ekologinis rojus. Šalis be armijos, bet kaip patys sako „turime armiją gydytojų ir mokytojų“.

Amerika

Kosta Rika

Kodėl mes?

Tiesiogiai iš auginimo vietos Kava pas mus pati neatkeliauja. Tai mes keliaujame pas ją, ragaujame ir perkame tiesiai iš ūkininkų. Taip žinome, kad maiše parsivežame kavą, o ne katę. Ir kad pinigai atitenka kavos augintojams, o ne pardavėjams.

Asortimentas įvairus kaip kavos pasaulis Kava nuolat atsinaujina, nes vis dar atrandamos naujos rūšys ir apdirbimo būdai. Tai atsispindi ir mūsų asortimente. Stengiamės būti pagrindiniu jūsų kavos pasaulio naujienų šaltiniu.