PALMITAL

Brazilija

Riešutinis kremas. Karamelė. Sunokusi slyva. Mėlynės. Tiršta.

Viso:

   

Informacija apie kavą

Nuo 1920 metų, kai PALMITAL ūkį įsigijo Carlos Augusto Rodrigues de Melo senelis, kavos fazenda išliko šeimos rankose. Iš 452 ha plantacijų 150 darbuotojų sezono metu surenka 6500 maišų kavos uogų. Surenka rankomis! Išties reta praktika braziliškame nemažame ūkyje. Kavos rinkimo sezono metu darbuotojai gyvena prižiūrėtuose nameliuose arti plantacijų kartu su šeimomis, ūkis rūpinasi vaikų vežiojimu į mokyklą, sveikatos priežiūra. Carlos‘o ūkvedybos praktikos orientuotos į tvarumą, ekologiją – itin taupiai naudoja šaltinių vandenį, vietoje gamina kompostą dirvos tręšimui. Ūkio 61 ha plantacijų yra miškų draustinyje.

Amerika

Kodėl mes?

Tiesiogiai iš auginimo vietos Kava pas mus pati neatkeliauja. Tai mes keliaujame pas ją, ragaujame ir perkame tiesiai iš ūkininkų. Taip žinome, kad maiše parsivežame kavą, o ne katę. Ir kad pinigai atitenka kavos augintojams, o ne pardavėjams.

Asortimentas įvairus kaip kavos pasaulis Kava nuolat atsinaujina, nes vis dar atrandamos naujos rūšys ir apdirbimo būdai. Tai atsispindi ir mūsų asortimente. Stengiamės būti pagrindiniu jūsų kavos pasaulio naujienų šaltiniu.