MORNING GLORY

Nikaragva

Džiovinti obuoliai. Melasa. Erškėtrožių vaisiai. Tvirta. Juodas šokoladas.

Viso:

   

Informacija apie kavą

Dvi arabikos iš skirtingų pasaulio kraštų. Džiovinta Nikaragvos klasikinė caturra arabika turi daug saldumo, o Papua Naujosios Gvinėjos arabika suteikia receptūroje gėrimui svorio, tankio. Kavą tinka balinti. Abi kavos turi daug vaisiškumo, spalvingas junginys. Jei gersite didelį puodelį lėtai, kavai vėstant ryškės juodo šokolado, kakavos poskoniai.
Chavez šeimos ūkis EL PINAVETE Nueva Segovijoje, Dipilto kavos regione. Caturra – natūrali burbono veislės mutacija, populiari visoje Centrinėje Amerikoje, netgi savotiškas arabikos kokybinis standartas. Šioje receptūroje Chavezo caturra – džiovinta, apdorota suasuoju būdu. Lamari upės slėnio plantacijos, 1700 – 2000 mvjl, Arusha, Blue Mountain, Bourbon plautos arabikos.

Amerika, Azija ir Okeanija

,

,

Nikaragva, Papua Naujoji Gvinėja

Kodėl mes?

Tiesiogiai iš auginimo vietos Kava pas mus pati neatkeliauja. Tai mes keliaujame pas ją, ragaujame ir perkame tiesiai iš ūkininkų. Taip žinome, kad maiše parsivežame kavą, o ne katę. Ir kad pinigai atitenka kavos augintojams, o ne pardavėjams.

Asortimentas įvairus kaip kavos pasaulis Kava nuolat atsinaujina, nes vis dar atrandamos naujos rūšys ir apdirbimo būdai. Tai atsispindi ir mūsų asortimente. Stengiamės būti pagrindiniu jūsų kavos pasaulio naujienų šaltiniu.