ETHIOPIE VINTAGE

Vakarinis Arsi

Apelsinai. Avižų pieno saldumas. Raudoni dobilai. Obuolių sūris.

Viso:

   
Prenumeruoti
Grįžti atgal

Informacija apie kavą

Prestižinis geriausių pasaulio kavų konkursas CUP OF EXCELLENCE išskirtinai orientuotas į kavos kokybę. Geriausios šalies ūkininkų užaugintos ir pristatytos konkursui kavos aklai ragaujamos ir vertinamos penketą turų, skirtingų teisėjų komandų. Iš keleto šimtų kavos pavyzdžių, ūkininkų pateiktų nacionalinei atrankai, apie keliasdešimt patenka į finalinį turą tarptautinei degustatorių komisijai. Pastarieji skiria galutinį vertinimą ir reitinguoja TOP dešimtuką. 9000 puodelių išanalizuojama ir įvertinama vykdant tokią šalies kavos derliaus atranką. Konkursas neorientuotas į galutinį vartotoją, griežtos vertinimo taisyklės – regiono kavos etalonui, kavos kokybei be kompromisų.

Afrika

Etiopija

Kodėl mes?

Tiesiogiai iš auginimo vietos Kava pas mus pati neatkeliauja. Tai mes keliaujame pas ją, ragaujame ir perkame tiesiai iš ūkininkų. Taip žinome, kad maiše parsivežame kavą, o ne katę. Ir kad pinigai atitenka kavos augintojams, o ne pardavėjams.

Asortimentas įvairus kaip kavos pasaulis Kava nuolat atsinaujina, nes vis dar atrandamos naujos rūšys ir apdirbimo būdai. Tai atsispindi ir mūsų asortimente. Stengiamės būti pagrindiniu jūsų kavos pasaulio naujienų šaltiniu.