Priedai kavai

Priedai kavai

Filtrai

Valyti visus
 • Tipas

 • Grupė

 • Žemynai

 • Kaina

 • Priedai kavai

  Kavos įrakiai

  Jau senokai esame įmirkę kavoje, todėl pastebime, kaip pasikeitė mūsų, lietuvių, skonis. Pasirodo, jis labiau tikras, be priemaišų ir… net be cukraus. Būtent tokia kava šiandien yra populiariausia: paprasta juoda ir tamsusis espresso.

  Džiaugsmas mums – kiek daugiau komplikacijų jums. Buvo paprasta, kai galėjome gauti vos poros rūšių pupų. Dabar asortimentas prasiplėtė kelis kartus. Kaip ir būdų ją pasiruošti. Kaip ir įrankių.

  Svarbiausia – kava ir priedai kavai (įrankiai)

  Kokios kavos norėtumėte? Jei į šį klausimą atsakote akimirksniu, vadinasi žinosite ir kokio įrankio jums reikia. Jei tai juodas espresso, vadinasi reikės espresso aparato. Jei nemėgstate žaisti, bet dažnai išlenkiate to paties tamsaus espresso, vadinasi visai ne po šalį aeropresas. Jei galvoje sukasi filtrinė lengva kava – ieškokite grakštaus chemekso. O jei norisi kažko ypač emocionalaus ir ryškaus – itališkas moka kavinukas – būtinas atributas.

  Pradėkime nuo kelių svarbiausių dalykų: virdulio, malūnėlio, svarstyklių ir kavavirės.

  Virdulys

  Čia rinktis jums. Dizainas, dydis ar garsas – visiškai jūsų reikalas. Jei kabinėtis – gerai būtų su termometru, kuris rodytų temperatūrą. Tiems atvejams, kada neišgirstame, ar vanduo užvirė, ar jo išvis neužvirėme. Būna tokių dienų.

  Malūnėlis

  Teisingas malūnėlis – svarbiausia kavos virtuvės investicija. Ir namuose, ir biure – taip kaip ir bare. Kiekviena porcija sumalta vos prieš ruošiant užtikrina šviežiausią kavos aromatą. Kad smagiai subėgtų, sutekėtų jūsų kavos gėrimas, reikia pasirinkti tinkamą malimo rupumą. Skirtingą skirtingai kavai, kiekvienai porcijai. Kiek tyras, švarus, be kartumo bus jūsų kavos sirupas – priklauso kaip tolygiai, vienodai sumala pupas jūsų malūnas. Mūsų rekomenduojamas pasirinkimas ieškantiems geriausio – viršuje arba čia (nuoroda į kavos malūnėlius).

  Svarstyklės

  Mėgstame paprastai, bet kokybiškai. Jei iš rankų nepaleidžiate telefono – rinkitės išmanias. Galėsite stebėti, skaičiuoti, vesti kavos apskaitą. Jei kavos ruošimas – labiau ritualas – siūlome paprastas elektronines svarstykles. Ypač patogus reikalas – su laikmačiu.

  Kavavirė

  Jei esate kavos žaidėjas ir tikslas – glotnus espresso – rinkitės laiko ir profesionalų patikrintas mašinas. Tik primename, kad tai – kaprizingas daiktas. Jei esate šaltų nervų ir nepailstate bandyti – tikrai rasite bendrą kalbą.

  Aeropresas suteiks daug džiaugsmo ne tik namuose, bet ir prie laužo ar svečioj šaly. Išbandytas tiek turistautojų, tiek mėgėjų, tiek profesionalų. Vos keletas minučių ir švelnus brew ar sodrus espresso jau laukia.

  O jei šie du netenkina ir norisi gurkšnio tikros tamsos – moka kavinukas jūsų paslaugoms. Tikra kavos stiliaus klasika.

  Jei niekas neužkliuvo, galite bandyti chemex ar kitus kavinukus su filtru, kitus kavos virimo įrankius ir indus.

  Visas priemones kavai ruošti rasite mūsų puslapyje. Jas galite užsisakyti internetu. Dauguma įrankių naudojami ir mūsų kavinėse – užsukite paragauti jais spaustos kavos.

  Visas naujienas ne tik apie įrankius, bet ir kavą rasite socialiniuose tinkluose.

  Skanaus!