FRUIT JELLIES SALDAINIAI

VAISINIAI ŽELĖ SALDAINIAI – Natūralūs skoniai ir spalvos. Jokių dažiklių, konservantų ar kvapiųjų medžiagų. Aukščiausios kokybės sunokę vaisiai bei uogos iš Italijos, Prancūzijos tvarių ūkių ir subtilios gamintojo technikos. Svoris – 500 g. Pagaminta Italijoje.
Sudedamosios dalys ( vyšnių, braškių, aviečių): cukrus, gliukozės sirupas, vaisių sultys (vyšnių/braškių/aviečių), pektinas, citrinos rūgštis. Sudedamosios dalys (apelsinų, citrinų) : cukrus, gliukozės sirupas, vaisinių cukatų pasta 10% (apelsinų/ citrinų žievelė, gliukozės – fruktozės sirupas, cukrus), pektinas, citrinos rūgštis.

8.00

Kodėl mes?

Tiesiogiai iš auginimo vietos Kava pas mus pati neatkeliauja. Tai mes keliaujame pas ją, ragaujame ir perkame tiesiai iš ūkininkų. Taip žinome, kad maiše parsivežame kavą, o ne katę. Ir kad pinigai atitenka kavos augintojams, o ne pardavėjams.

Asortimentas įvairus kaip kavos pasaulis Kava nuolat atsinaujina, nes vis dar atrandamos naujos rūšys ir apdirbimo būdai. Tai atsispindi ir mūsų asortimente. Stengiamės būti pagrindiniu jūsų kavos pasaulio naujienų šaltiniu.

Susijusios arbatos